optima_erp_logo2-1.png
  • nowość

Comarch ERP Optima- Rabat Migracyjny

Kod produktu: 723B-457F1
ilość szt.

Dane osoby odpowiedzialnej za linię produktową:

Opis

Promocja dotyczy:

zakupu Oprogramowania Comarch ERP Optima (dalej Oprogramowanie COMARCH) lub Usług Comarch ERP Optima w modelu usługowym. W ramach promocji Nowy Klient jest uprawniony do zakupu Oprogramowania Comarch ERP Optima lub usługi Comarch ERP Optima w modelu usługowym z rabatem. Promocja dotyczy również oprogramowania ERP Optima dedykowanego biurom rachunkowym.

Czas trwania promocji: 01.02.2020r.- 31.03.2020r.

 

Zasady promocji

1. Promocja „Migracja Optima” polega na możliwości zakupu Oprogramowania Comarch ERP Optima w wersji stacjonarnej z rabatem w wysokości 30%, udzielanym jednorazowo w przypadku pierwszego zakupu Oprogramowania Comarch ERP Optima. W przypadku zawarcia umowy na świadczenie Usług Comarch ERP Optima w modelu usługowym w ramach Promocji „Migracja Optima” , udzielenie rabatu polega na obniżeniu o 30% cennikowej wysokości opłat abonamentowych, przez pierwsze 12 miesięcy korzystania z Usług Comarch ERP Optima w modelu usługowym, rabat nie obejmuje opłat dodatkowych zawartych w cennikach dostępnych na stronach COMARCH.

2. Wartość rabatu nie może być wyższa, niż wartość licencji systemu ERP używanego dotychczas.

3. Zamówienie  musi zostać złożone w czasie trwania promocji.

 

4. Warunkiem przyznania rabatu jest przedstawienie przez Klienta zamawiającego Oprogramowanie Comarch ERP Optima w promocji „Migracja Optima” faktury za zakup licencji lub przedłużenie gwarancji na system ERP inny niż Comarch ERP Optima wystawioną nie wcześniej niż 01.01.2019r. 

Produkty powiązane

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl